Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineartdesign blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
86234 odwiedzin | wpisów: 84, komentarzy: 16, artykułów: 4, obserwuje: 72

Projektowanie jadalni - inspiracje ARTDESIGN

autor: artdesign blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Dla wielu osób jadalnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, ważniejsze nawet niż salon. W wielu domach to w jadalni skupia się życie rodzinne – nie tylko podczas posiłków i uroczystych przyjęć, ale też na co dzień. Duży, wygodny stół integruje członków rodziny i odwiedzających ich gości, będąc doskonałym miejscem do wspólnych rozmów, gier czy nawet wykonywania codziennych obowiązków. Zapraszamy do galerii, w której prezentujemy nasze koncepcje wnętrz jadalni.

W nowoczesnej architekturze wnętrz jadalnia najczęściej stanowi część otwartej przestrzeni dziennej domu, choć bywa też osobnym pomieszczeniem, może być zlokalizowana w ogrodzie zimowym, wykuszu itp. Takie przykłady aranżacji jadalni również pokazujemy w naszym zestawieniu. 

Projektując otwartą przestrzeń dzienną, dążymy do tego, by dopasować stylistycznie poszczególne strefy i zachować spójność kolorystyki i użytych materiałów. Jadalnia powinna być wygodna i funkcjonalna – należy dobrze przemyśleć takie kwestie jak wielkość i kształt stołu, rodzaj krzeseł, miejsce na przechowywanie zastawy stołowej itp. Ponieważ jest to miejsce, w którym będziemy spędzać dużo czasu, nie mniej ważne są walory estetyczne wnętrza, eleganckie dodatki i nastrojowe oświetlenie.

Choć wnętrza jadalni kojarzą się przede wszystkim z większymi przestrzeniami – wnętrzami domów i luksusowych apartamentów, właściciele mniejszych mieszkań nie muszą rezygnować z tego pomieszczenia. Dysponując mniejszą powierzchnią, również można wygospodarować miejsce na niewielki stół lub rozbudowaną wyspę z miejscami do siedzenia.Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:65806
Liczba wpisów:212209
Liczba komentarzy:898130
Liczba zdjęć:790254
Liczba blogów:65806
Liczba wpisów:212209
Liczba komentarzy:898130
Liczba zdjęć:790254
Liczba komentujących:48250
Użytkownicy online:478